De reis is voorbij.

De afgelopen dagen hebben we onze Libanon veteranen kunnen volgen op hun verkenningstocht door Zuid-Libanon. De echte verhalen moeten nog los komen, maar de sfeer is goed geweest. Men is voldaan en gezond weer naar huis gekomen.

Helaas hebben de laatste uren in Libanon wat spanning met zich mee gebracht, dat zal nog wel een keer nader verklaard worden. Voor iedereen is het wel belangrijk om te weten dat ook dit avontuur een goed einde kende, niet in de laatste plaats door de hulp van de lokale bevolking. Dankzij de inspanning van Ali Rajab (die van het winkeltje naast het dorpshuis in Haris)  en Chris en alle anderen die niet zichtbaar meegewerkt hebben, zijn alle camera’s, mobiele telefoons en de iPad vlak voor vertrek teruggekregen.
Nog een woord van dank aan Mia onze dominee die ook deze enerverende trip (nee geen vakantie reis) vol verve begeleid heeft. Mia bedankt.

Geplaatst door Hans Steeman (moderator) op Weerzien met Libanon op 5/15/2012 09:11:00 PM

Deel dit bericht

Facebook
Twitter
LinkedIn
Geverifieerd door ExactMetrics